UA-108458478-1

شرایط عضویت و خرید

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه مرکز الکترونیک تهران

 کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران از سوی کاربر است.  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

قوانین عمومی:

  توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران مسئولیت محتوای موجود در وبسایت خود به نشانی www.tehec.ir  را برعهده دارد و در صورت وجود هرگونه محتوای مغایر با ارزش‌های مرکز الکترونیک تهران در سایت‌های ثالث، مسوولیت آن متوجه مدیران مرکز الکترونیک تهران نخواهد بود.

  

تعریف مشتری یا کاربر:

  مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران اقدام نماید.  مسوولیت حفظ و نگهداری از رمز عبور وبسایت برعهده‌ی کاربران است و در صورت ارائه‌ی این اطلاعات به افراد غیر، فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران هیچگونه مسوولیتی در قبال پیامدهای ناشی از آن برعهده نمی‌گیرد.

مبنای احراز هویت و شناسایی کاربران، نام و نام خانوادگی، نشانی ایمیل و کد ملی آنان است. در صورت ورود اطلاعات نادرست توسط کاربران، فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران هیچگونه تعهدی در قبال ضررهای مادی و معنوی ناشی از آن نخواهد داشت.

در مواردی كه فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران بنا به دلایل مختلف از قبيل خرابی دستگاه‌های کامپیوتری، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطی، رويدادهای اجتناب‌ناپذيرو یا حوادث قهریه، صدور بخشنامه‌های قانونی از طرف مراجع ذی‌صلاح و یا هرآنچه كه خارج از اختیار فروشگاه باشد، قادر به ارائه‌ی خدمات به کاربران نباشد، مسئوليتي متوجه فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران نخواهد بود.

چنانچه کاربر شرايط و مقررات فروشگاه و يا ساير قوانين مرتبط با خرید اینترنتی را رعايت نکند، فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران مختار خواهد بود تا علاوه بر پیگرد قانونی از طریق مراجع قضایی، در هر زمان و بدون اطلاع قبلی شناسه كاربری او را غيرفعال کرده و دسترسی به سایت را برای آن کاربر مسدود نماید

 

ارتباطات الکترونیکی:

  هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

 همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران را در پروفایل خود لغو کنند.

 

 لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  sales@tehec.ir  یا از بخش تماس با ما  با تکمیل فرم تماس با ما اطلاع دهید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

  فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

 فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتیمرکز الکترونیک تهران ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی مرکز الکترونیک تهران محفوظ می‏‌دارد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

 روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش  و ارسال می‌‏شوند.